В Україні заборонили відвідувати хвойні ліси: що сталося

Тільки за минулу добу в Україні сталося 337 пожеж на відкритих територіях

В Україні заборонили відвідувати хвойні ліси: що сталося
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

З огляду на те, що за даними синоптиків в більшості областей України до 4 вересня утримається надзвичайна пожежна небезпека 5 класу, в країні оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки і, як наслідок, вводиться ряд обмежень для громадян.
Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ країни, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється: спалювати стерню та пожнивні залишки на сільськогосподарських полях; відвідувати хвойні ліси; розводити багаття в лісі і лісопосадках; заїжджати автомобілем в ліс; курити, кидати в лісі і лісопосадках непогашені сірники або недопалки, залишати матеріали в лісі ганчірки, просочені бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами; полювати в лісі з використанням вогнепальної зброї; створювати звалища та спалювати відходи “, – пояснила прес-служба МВС в понеділок.

Loading...

У прес-службі повідомили, що тільки за минулу добу в Україні сталося 337 пожеж на відкритих територіях, а також закликали громадян негайно телефонувати “101” у разі виявлення загоряння в лісах, посадках і на відкритих територіях.

Для тих, хто не хоче прощатися з літом, прогноз на початок вересня буде втішним. Початок і середина першого місяця осені обіцяють бути теплими, однак наприкінці почнуться різкі заморозки. Синоптики пообіцяли мінливу погоду у вересні.

Нагадаємо, сьогодні, 2 вересня, в Україні відзначають День нотаріату. День нотаріату був заснований у 2010 році, згідно з Указом Президента України. З проханням ввести професійне свято до глави держави звернулася Українська нотаріальна палата, в якій перебуває близько 5 тисяч фахівців. Таке рішення палата прийняла ще в кінці 2007 року. Сам указ про запровадження свята підписали пізніше.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...