Жахлива пожежа на судні в США: зникли 34 людини

Рятувальники сподіваються, що комусь з 34 пасажирів судна вдалося врятуватися, оскільки судно стояло на якорі близько до берега

Жахлива пожежа на судні в США: зникли 34 людини
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

На борту комерційного судна біля берегів Каліфорнії виникла масштабна пожежа. Під час пожежі вдалося врятуватися 4 членам екіпажу, 34 людини вважаються зниклими без вести.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє в понеділок, 2 вересня, телекомпанія CNN з посиланням на представника служби пожежної охорони округу Санта-Барбара Майка Еліасона.

Loading...

Жахлива пожежа на судні в США: зникли 34 людини

Порятунок постраждалих в пожежі ускладнює сильний туман, який стоїть на місці трагедії. Рятувальники сподіваються, що комусь з 34 пасажирів судна вдалося врятуватися і доплисти до берега, оскільки судно стояло на якорі близько до берега, та все ж  їх вважають зниклими безвісти.

“Ми повинні бути готові і до найгіршого сценарію”, – сказа Еліасон.

Жахлива пожежа на судні в США: зникли 34 людини

Представник берегової охорони США Аарон Бемис повідомив, що “рятувальники поки не змогли проникнути у внутрішні приміщення судна, де знаходилися 34 пасажири”.

Про порятунок чотирьох членів екіпажу судна повідомив берегова служба в своєму Twitter. Відзначається, що у членів екіпажу є незначні травми. Капітан корабля все ще перебуває на судні.

За даними KTLA, пожежа спалахнула на 23-метровому судні Conception 1981 року побудови, яке приписане до гавані Санта-Барбари.

Нагадаємо, масштабні осередки вогню в Амазонії “cтали додатковим стресом для клімату та природного середовища Землі після червневих і липневих пожеж в Арктиці”.  Всесвітня метеорологічна організація (ВМО0 повідомила, що за перші 25 днів серпня в атмосферу потрапило 255 млн т двоокису вуглецю.

Джерело: Народна Правда
загрузка...