Білорусь раптово закрила кордон з Україною: Лукашенко назвав причину

Україна стала страшнішою за НАТО

Білорусь раптово закрила кордон з Україною: Лукашенко назвав причину
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що змушений “повністю закрити кордон” з Україною.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Інтерфакс-Україна”, Білорусь закрила кордон з Україною через потік зброї.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Мінськ був змушений закрити кордон з Україною через потік зброї, що хлинув з нашої країни.

Про це він сказав, виступаючи у вівторок в Мінську на міжнародній антитерористичній конференції високого рівня.

“Ми змушені були зі своїми братами, близькими людьми (з Україною – ред.) повністю закрити кордон наглухо, ще більше ніж із Північноатлантичним блоком, який для нас завжди, з давніх часів, нібито здавався ворогом номер один”, – заявив Лукашенко.

За його словами, білоруська сторона була змушена радикально посилити прикордонний контроль з Україною через потік зброї із цієї країни.

“Ринув потік зброї. Ну, а там де зброя в руках у звичайних людей і особливо… націоналістично налаштованих – чекай тероризму”, – зазначив президент Білорусі.

Він вважає, що посилення контролю на кордоні з Україною – це “найстрашніше… і зараз триває”.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що президент Білорусі Олександр Лукашенко запросив свого українського колегу Володимира Зеленського у гості “у будь-який час і в будь-якому форматі”, глава України “це запрошення із задоволенням прийняв”.

Також ми повідомляли, що Олександр Лукашенко заявив: “Росія – це наші люди” і  Білорусь не буде псувати відносини з країною, яка підставляє плече. При цьому хитро додав, що не має наміру розривати відносини із Заходом.

Також нагадаємо, що президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав орієнтовну суму збитків, яку зазнала економіка країни внаслідок поставок забрудненої російської нафти.

Джерело: Народна Правда
загрузка...