Через пост у Twitter російському блогеру дали 5 років

Владислав Синиця не визнав провину

Через пост у Twitter російському блогеру дали 5 років
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Суд засудив блогера Владислава Синицю до п’яти років колонії загального режиму за пост в твіттері.

Про це повідомляє РИА «Новости», передає НАРОДНА ПРАВДА.

Його визнали винним в екстремізмі з погрозою застосування насильства за твіт, в якому вбачаємо заклики до розправи над дітьми співробітників правоохоронних органів.

Під час обговорення деанонімізації співробітників правоохоронних органів Синиця написав у твіттері: «Подивляться на милі щасливі сімейні фото, вивчать геолокацію, а далі дитина доблесного захисника правопорядку просто якось не приходить зі школи. Замість дитини по пошті приходить компакт-диск зі снафф-відео». Синицю затримали 3 серпня.

Владислав Синиця не визнав провину. Він підтвердив, що написав такий твіт, але, за його словами, повідомлення не можна вважати загрозливим — він просто міркував про можливі наслідки для силовиків.

Судове слідство тривало один день. Під час суду прокурор запитав, навіщо блогер говорив «про необхідність викрадати дітей». «Я не говорив про необхідність викрадати дітей», — відповів Синиця. У ході дебатів сторін прокурор просив засудити блогера до шести років колонії — максимальний термін, передбачений статтею Кримінального кодексу про екстремізм.

 

Раніше повідомлялося, що жінку, яка зачинила у квартирі на 11 днів однорічного сина і дворічну дочку, після чого молодший дитина помер, а дівчинка потрапила в лікарню, засудили до восьми років тюремного ув’язнення. Раніше повідомлялося, що їй загрожує довічний термін. На судове засідання, де на підозрювану чекали численні журналісти, підсудну не доставили, тому що, як пояснили в суді, не було місць в автомобілі конвою.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА ” повідомляла, що у Каховці Херсонської області липня мати впустила однорічної дитини в підвал, в результаті чого дівчинка померла.

Джерело: Народна Правда