Ховалися у лісі. На кордоні зі Словаччиною затримали два десятки нелегалів

При затриманні правопорушники чинили опір і здійснювали провокаційні дії

Ховалися у лісі. На кордоні зі Словаччиною затримали два десятки нелегалів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На україно-словацькому кордоні недалеко від населеного пункту Великий Березний у вівторок, 3 вересня, прикордонники затримали 24 незаконних мігрантів з країн Азії.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України (ДПСУ), передає НАРОДНА ПРАВДА.

Так, першу десятку іноземців азіатської зовнішності прикордонний наряд виявив в 7 ранку в лісі неподалік від Великого Березного. Правопорушників затримали і доповіли у відділ прикордонної служби.

Згодом група реагування, яка висунулася на допомогу поряд з підрозділу, затримала іншу частину іноземців. “Ще 14 азіатів перебували неподалік від місця виявлення попередніх десяти. Всього було затримано 12 громадян Бангладешу, 8 – В’єтнаму, 3 – Шрі-Ланки і 1 – Афганістану”, – розповіли прикордонники.

У ДПСУ уточнили, що під час затримання трьох осіб, що супроводжували мігрантів, не виконали законних вимог прикордонного наряду і разом з деякими “мандрівниками” намагалися чинити опір і здійснювали провокаційні дії.

Зокрема, вони спробували перешкодити прикордонникам затримати правопорушників. Щоб не допустити незаконних дій, співробітники ДПСУ застосували зброю.

В даний час тривають пошукові заходи. Правоохоронці перекрили під’їзні шляхи до кордону і перевіряють місцевість щодо можливого перебування там інших нелегалів, а також розшукують осіб, які переправляли азіатів через кордон.

Нагадаємо, що в суботу, 24 серпня, на Закарпатті працівниками Державної прикордонної служби України (ДПСУ) були затримані нелегальні мігранти з дітьми, разом з їх вірогідними переправниками. Порушники були доставлені в пункт тимчасового утримання нелегальних мігрантів Мукачівського прикордонного загону. Сім’ям з маленькими дітьми була надана вся необхідна допомога і відповідні умови.

Джерело: Народна Правда