Обвал у Дрогобичі: стало відомо про нову небезпеку у будинку

Обстеження будинку експертами триває

Обвал у Дрогобичі: стало відомо про нову небезпеку у будинку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У злощасному будинку у Дрогобичі знайдено загрозу нових обвалів.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Наступ”, для запобігання новим обрушенням у дрогобицькому будинку потрібно укріплювати конструкцію і зносити дах.

У понеділок, 2 вересня, у ході щотижневої наради у Дрогобицькій міській раді представник КП «Управління капітальним будівництвом» — головний інженер Сергій Котула зазначив, що для усунення загрози аварійності будинку першочергово необхідно провести демонтаж даху обваленого під`їзду, а також окремих несучих стін. Також необхідно укріпити конструкцію будинку.

За висновками експертів, 1-й та 4-й під’їзди у будинку не несуть ніякої загрози, а от 3-й під`їзд є потенційно небезпечним і вхід у нього є обмеженим. У 2-й під’їзд вхід категорично заборонено, навіть рятувальники проводять огляд лише за допомогою підйомного крану, використовуючи вікна осель.

“Станом на сьогодні територію будинку наразі огороджують та виставлено охорону з числа працівників поліції та нацгвардійців”, — доповнив свого колегу керівник департаменту міського господарства ДМР Роман Москалик.

Триває обстеження будинку експертами.

“За попередніми підрахунками, якщо експерти визнають будинок повністю аварійним, на будівництво нового стаквартирного будинку необхідно буде близько 110-120 мільйонів гривень”, — повідомив Сергій Котула.

Керівники соціальних служб зазначають, що всі постраждалі, які звертались з питання відсутності житла, забезпечені тимчасовим місцем проживання у готельному комплексі КП «Дрогобицький ринок» та у гуртожитках. Однак близько 70% людей самостійно забезпечили собі місце проживання, звернувшись до родичів чи близьких.

“Постраждалі, які перебувають у лікарнях Дрогобича та Львова, а їх 7 осіб, повністю забезпечені необхідними медикаментами для їх швидкого одужання. Решта мешканців будинку також отримують оперативну медичну допомогу у разі їх звернень”, — повідомив заступник начальника відділу охорони ДМР Святослав Кучерявий.

«Зараз ми повинні дочекатись висновків експерта і вже за їх результатами вживати подальших кардинальних кроків. Ми повинні продовжувати оперативно реагувати на всі звернення мешканців будинку і вирішувати їх проблеми», — резюмував міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що у Дрогобичі (Львівська область) рятувальники завершили розбір завалів будинку, де пролунав вибух.

Джерело: Народна Правда
загрузка...