Співуча промова: Зеленський підколов Рабіновича під час виступу на засіданні Ради

Гуморист - він і в Раді гуморист

Співуча промова: Зеленський підколов Рабіновича під час виступу на засіданні Ради
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський іронічно висловився щодо мовних навичок Вадима Рабіновича.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Obozrevatel”, Володимир Зеленський жартома назвав мову Рабіновича “співучою”.

Президент України Володимир Зеленський їдко підколов народного депутата від “Опозиційної платформи – За життя” Вадима Рабіновича після його виступу у Верховній Раді українською мовою.

Рабінович виступив проти продажу землі України і заговорив українською, незважаючи на свої упередження, про які заявляв раніше.

Після нього виступив Зеленський. Він звернувся до представника “Опозиційної платформи – За життя”.

“Насамперед я хотів би звернутися до пана Вадима Рабіновича. Ще раз доброго дня! Почув вашу прекрасну, співучу мову…” – підколов Зеленський нардепа.

“Я хотів би вам сказати, що розглядається питання про зняття депутатської недоторканності, а не про недоторканність землі. Просто нагадати, про що йдеться…” – продовжив президент, зірвавши оплески.

Співуча промова: Зеленський підколов Рабіновича під час виступу на засіданні Ради

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Верховна Рада України проголосувала за зняття депутатської недоторканності. “За” проголосували 373 народних депутата.

Також відомо, що сьогодні проголосують про направлення до Конституційного суду ще семи законодавчих ініціатив президента України Володимира Зеленського про внесення змін до Основного закону.

Також ми повідомляли, що під час засідання підготовчої депутатської групи у Верховній Раді, на яке зібралися представники політсил, що пройшли в парламент дев’ятого скликання, представник «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович відмовився перейти на українську мову і зажадав перекладача.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...