Світоліна пробилася до півфіналу US Open: казка триває

У 1/2 фіналу US Open українка Еліна Світоліна може зіграти з американкою Сереною Вільямс, якщо вона переможе китаянку Ван Цян.

Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Українка Еліна Світоліна перемогла британку Йоханну Конту і вийшла в півфінал Відкритого чемпіонату США з тенісу.

Loading...

3 вересня в рамках чвертьфіналу US Open українка Еліна Світоліна (5) грала з британкою Йоханной Контою (16), повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

У першому сеті 24-річна українська тенісистка зуміла зробити брейк і перемогла 6:4.

У другій партії за рахунку 2:2 одеситка знову брейканула, але 28-річна британка зробила зворотний брейк. Але Еліні знову вдалося взяти подачу Йоханни. Потім при рахунку 5:3 на подачі Конти Світоліна не реалізували два матчболи. Але на своїй подачі українка вже зробила все як треба і реалізувала подвійний матчбол, перемігши в сеті теж 6:4.

Відзначимо, що Конта грала дуже класно, але Світоліна показала блискучий теніс, дістаючи багато складних м’ячів і красиво атакуючи в вирішальних епізодах.

US Open. 1/4 фіналу

Еліна Світоліна (Україна, 5) – Йоханна Конта (Великобританія, 16) – 2:0 (6:4, 6:4)

У півфіналі Світоліна зіграє з переможницею пари Серена Вільямс (США, 8) – Ван Цян (Китай, 18).

Відзначимо, що Еліна повторила особистий рекорд і рекорд України на турнірах Великого шолома. Як і на Вімблдоні цього року Світоліна першою з українських тенісисток вже дійшла до півфіналу Відкритого чемпіонату США. Півфінал на US Open вже кращий результат в історії українського тенісу і в кар’єрі Еліни на даний момент. Напевно вона зможе і поліпшити це досягнення.

Ястремська героїчно пробилася до другого раунду US Open.

Світоліна перемогла молоду американку в першому колі US Open.

Джерело: Народна Правда