Ці несподівані причини викликають зайву вагу

Сон при освітленні викликає появу зайвих кілогамів.

Ці несподівані причини викликають зайву вагу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Науковці повідомили про несподівані причин, які викликають зайву вагу.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Всім відомо, що штучне освітлення завдає багато шкоди нашому здоров’ю. В той же час, сон при освітленні викликає появу зайвої ваги. Даний висновок підтверджений результатними дослідження, яке було проведено вченими із США.

Експеримент проводився під керівництвом Дейл Сендлер, в дослідному парку «Трикутник», що розташований у Північній Кароліні.

У дослідженні прийняло участь 44 тисячі жінок у віці від 35 до 70 років, які були поділені на дві групи.
Перша група жінок спала вночі без освітлення, друга група, навпаки, спала із світлом.
Наприкінці експерименту виявилося, що другу група, яка спала при штучному освітленні набрала зайву вагу. У першої групи такі зміни не відмічалися.

Таким чином, якщо людина спить при світлі, відбувається порушення внутрішніх процесів в організмі, збиваються біологічні ритми. У результаті чого голод турбує значно більше, навіть уночі.

За твердженнями фахівців для порушення цих циклів достатньо світла вітрин та вуличних ліхтарів, які потрапляють через вікно до кімнати.

Нагадаємо, часто зайву вагу пов’язують з генетикою. Частково це правильно. Однак генетика — це лише одна сторона медалі. Якщо дотримуватися дієт і правильного фізичного навантаження, це повинно допомогти. А якщо не допомагає, значить, причина в іншому — в неправильному мисленні.

Додамо, вчені з університету Монреаль встановили, що надмірна вага тіла людини має негативний вплив на фізіологічний стан. До того ж зайві кілограми мають безпосередній зв’язок із тривалістю життя. Спеціальне моделювання показало, що високий ступінь ожиріння скорочує життя на 8 років, а середній – на 6 років.

Джерело: Народна Правда
загрузка...