У Білорусі уточнили слова Лукашенко про закриття кордону з Україною “наглухо”

Пункти пропуску функціонують в повсякденному режимі

У Білорусі уточнили слова Лукашенко про закриття кордону з Україною “наглухо”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У Білорусі пояснили слова свого президента Олександра Лукашенка про «закриття кордону з Україною наглухо». Пункти пропуску на українсько-білоруському кордоні функціонують у звичайному режимі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в ексклюзивному коментарі журналісту УНН розповів представник Державного прикордонного комітету Республіки Білорусь Антон Бичковський.

Loading...

“Так, зараз кордон Республіки Білорусь функціонує. Пункти пропуску наші забезпечують пропуск іноземців, громадян республіки Білорусь, осіб без громадянства згідно із чинними нормами міжнародного права, міжнародними домовленостями і тд,”- заявив Бичковський

За його словами, малося на увазі нелегальна діяльність, яка розгорталася на українсько-білоруському кордоні:

“Нам довелося дійсно закрити кордон, як висловився президент Олександр Лукашенко – ред.) “наглухо”, для тих негативних моментів, які могли проникнути на територію Республіки Білорусь.

Бичковський, пояснюючи слова президента Олександра Лукашенка, зазначив, що білоруські прикордонники приймають заходів по забезпеченню необхідного рівня безпеки на цьому напрямі.

“Пункти пропуску функціонують у повсякденному режимі, громадяни можуть вільно перетинати кордон за документами, що дають право на виїзд за кордон. Межа закрита для законослухняних громадян і злочинних елементів”, – зазначив він.

Бичковський підкреслив, що, починаючи з 2014-2015 року, статистично у напрямку України прикордонники фіксували досить серйозне збільшення фактів спроб переміщення через державний кордон предметів, пов’язаних зі зброєю.

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Мінськ був змушений закрити кордон з Україною через потоку зброї, що ринула з нашої країни. Про це він сказав, виступаючи у вівторок в Мінську на міжнародної антитерористичної конференції високого рівня.

«Ми змушені були зі своїми братами, близькими людьми (з Україною – ред.) повністю закрити кордон наглухо, ще більше ніж з Північноатлантичним блоком, який для нас завжди, з давніх часів, нібито здавався ворогом номер один», – заявив Лукашенко.

Джерело: Народна Правда
загрузка...