Як українці відреагували на зняття недоторканності з нардепів

Подію жваво обговорюють у мережі

Як українці відреагували на зняття недоторканності з нардепів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У вівторок, 3 вересня, відбулася історична подія – Верховна Рада ухвалила зняття депутатської недоторканості – подію жваво обговорюють у мережі.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Зазначимо, “за” скасування депутатської недоторканості проголосували 373 народних депутата. Зміни повинні набрати чинності з 1 січня 2020 року. Відзначимо, в залі Верховної Ради були присутні тільки 404 депутата.

Як голосували фракції:

«Слуга народу» – 252 за;
«Опозиційна платформа – За життя» – 27 не голосували;
«Європейська солідарність» – 25 за, 3 утрималися;
“Батьківщина” – 23 за;
«За майбутнє» – 22 за;
«Голос» – 19 за;
Позафракційні – 33 за, 1 не голосував.

Таким чином, жоден з 404 депутатів, які були присутні в залі не віддав свій голос проти скасування депутатської недоторканності. Зміни повинні вступити в силу з 1 січня 2020 року.

Українці у мережі активно висловлюються з приводу зняття недоторканності з депутатів.

Як українці відреагували на зняття недоторканності з нардепів Як українці відреагували на зняття недоторканності з нардепів Як українці відреагували на зняття недоторканності з нардепів Як українці відреагували на зняття недоторканності з нардепів Як українці відреагували на зняття недоторканності з нардепів Як українці відреагували на зняття недоторканності з нардепів Як українці відреагували на зняття недоторканності з нардепів

Сьогоднішнім голосуванням депутати зі ст.80 Конституції виключили положення про те, що народні депутати не можуть бути без згоди Верховної Ради притягнені до кримінальної відповідальності, затримані чи заарештовані, а також про те, що їм гарантується депутатська недоторканність.

Згідно із нововведеннями, депутатів не можна буде посадити за їхні висловлювання, лише за кримінал. Народні депутати не нестимуть юридичної відповідальності за результати голосування або висловлювання в парламенті та його органах, за винятком відповідальності за образу чи наклеп.

Джерело: Народна Правда
загрузка...