Майже “сотня”: скільки бойовиків загинуло на Донбасі за літо

Втрат не було б, якби терористи дотримувалися домовленостей

Майже “сотня”: скільки бойовиків загинуло на Донбасі за літо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Проросійські бойовики продовжують  ігнорувати Мінські домовленості і досягнуті перемир’я на сході України, чим змушують бійців ЗСУ відкривати вогонь у відповідь. В результаті дій у відповідь від українських військових бойовики несуть масштабні втрати.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Інформаційно опір”.

Loading...

Так, влітку 2019 року бойовики втратили 95 чоловік, ще 120 окупантів отримали поранення. Небойові втрати бойовиків склали 11 осіб.

У червні на Донбасі підрозділи Об’єднаних Сил знищили 34 бойовика і поранили 62. Небойові втрати у ворога склали 7 осіб.

У липні втрати бойовиків склали 27 чоловік убитими і 57 пораненими, небойові втрати – 1 людина.

У серпні офіційно підтверджена загибель 34 терористів, а небойові втрати бойовиків склали 3 людини.

Нагадаємо, 18 серпня на Донбасі був ліквідований терорист “Л/ДНР” Євген Подолян на прізвисько “Хач”. На сайті “Миротворець” сказано, що загиблий був уродженцем Запоріжжя, але проживав в селі Миколаївка Сімферопольського району, Крим. На Донбасі Подолян був у складі незаконних військових формувань, входив до складу банди терориста “Мангуста”.

Додамо, що бойовики  “ДНР” змінили правила прийому в “армію” “республіки” – відтепер на “захист” “ДНР” зможуть стати особи без місцевих паспортів, а травми, які терористи отримають на передовій, вони ж лікуватимуть за свій власний рахунок.

А тим часом, як розповів міністр закордонних справ України Вадим Пристайко, під час зустрічі в «нормандському форматі» на рівні політичних радників 2 вересня у Берліні, сторони досягли секретних домовленостей по Донбасу. Проте починати треба зі Станиці Луганської, по розведенню в якій і ще в двох інших місцях лідери домовилися ще в 2016 році.

Джерело: Народна Правда