Обмін полоненими може відбутися 7 вересня: що про це відомо

В Кремлі інформацію поки не коментують

Обмін полоненими може відбутися 7 вересня: що про це відомо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Російська Федерація і Україна можуть розпочати обмін полоненими вже до кінця поточного тижня.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє російський “Інтерфакс” з посиланням на два джерела в дипломатичних колах.

Loading...

“Обмін може початися до кінця тижня, ймовірна дата – 7 вересня”, – повідомляє джерело.

У той же час, за даними іншого дипломатичного джерела,  домовленості щодо обміну полоненими носять попередній характер. “Поки досягнуті лише рамкові домовленості. Остаточно дату і умови обміну сторони узгодять в середині тижня”, – сказав він.

У Кремлі тим часом утрималися від коментарів у зв’язку з повідомленнями про те, що обмін ув’язненими між Росією і Україною може початися 7 вересня.

“Тема чутлива. Анонсів тут бути не може”, – заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков. Він пообіцяв: “Факт стане відомим”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Росія і Україна ще не почали обмін полоненими, він почнеться через деякий час, коли будуть оформлені необхідні документи. Про це повідомило «Інтерфаксу» інформоване джерело в Москві. За його словами, повідомлення в мережі про початок обміну і про те, що колона з ув’язненими рухається в підмосковний аеропорт «Остафьєво», не відповідають дійсності.

29 серпня з’явилася інформація про те, що Олега Сенцова доставили з колонії в місті Лабитнангі в Москву. Де саме він знаходиться невідомо, Інтерфакс писав, що український режисер знаходиться в Бутирській в’язниці, а Baza повідомляла, що Олег Сенцов утримується в СІЗО «Лефортово».

У ЗМІ не раз з’являлася інформація про те, що Олега Сенцева можуть обміняти на Кирила Вишинського. Напередодні,  28 серпня, Апеляційний суд у Києві звільнив скандального головного редактора РІА «Новости Украина» Кирила Вишинського

Джерело: Народна Правда