Підозрюють у теракті: у Польщі затримали трьох українців

Затримані - двоє чоловіків і жінка.

Підозрюють у теракті: у Польщі затримали трьох українців
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Варшаві затримані троє українців за підозрою в тероризмі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Niezalezna.

Loading...

Українців затримали в рамках операції по забезпеченню святкування 80-річчя початку Другої світової війни, так як вони погрожували вчинити тетористичний акт.

“Троє громадян України були затримані у Варшаві в рамках операції по забезпеченню безпеки у зв’язку з 80-ю річницею початку Другої світової війни. Двоє чоловіків і одна жінка на відео, записаному і опублікованому в Інтернеті, погрожували вчинити терористичний акт”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією поліції, підозрювані були арештовані за місцем проживання. Згідно з даними поліції, в їх будинку виявили та вилучили зброю.

Попередньо встановлено, що зброя не є вогнепальною. Затримані були допитані. Подальші дії тривають.

“Згідно інформації, наданої поліцією, затримані особи були спочатку допитані. В даний час проводиться робота в цьому напрямку”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, представники української діаспори в Польщі образилися на президента України Володимира Зеленського. Представники української діаспори обурилися фактом невключення зустрічі з ними до порядку денного візиту президента до Польщі. 38 громадських організацій українців з 21 країни світу звернулися до президента Зеленському з відкритим листом, в якому висловлюють свою стурбованість тим, що він не збирається зустрічатися з представниками діаспори у Польщі в рамках свого візиту туди.

Також стало відомо, що президент США Дональд Трамп скасував візит в Польщу на заходи, присвячені 80-й річниці початку Другої світової війни. У зв’язку з цим переноситься перша зустріч з президентом України Володимиром Зеленським.

Джерело: Народна Правда
загрузка...