Стратегічний український завод підозрюють у диверсії

СБУ взялася за колаборантів

Стратегічний український завод підозрюють у диверсії
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Служба безпеки України розпочала розслідування ймовірної антидержавної діяльності заводу “Мотор Січ”.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Радіо Свобода”, СБУ підозрює працівників стратегічного підприємства у співпраці з окупантами.

Служба безпеки України здійснює досудове розслідування у справі про можливу підготовку диверсії та державної зради на підприємстві «Мотор Січ» – про це повідомила журналістам прес-служба відомства.

Крім того, згідно з повідомленням СБУ, розслідування стосується ймовірного постачання продукції заводу представникам Росії.

«Здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочинів, передбачених частинами 1 статті 14 статті, статті 113 та частини 1 статті 111 Кримінального кодексу України, а саме за фактом готування до вчинення диверсії – дій, спрямованих на зруйнування акціонерного товариства «Мотор Січ» як об’єкта, який має важливе народногосподарське та оборонне значення, а також надання представниками АТ «Мотор Січ» допомоги Російської Федерації в проведенні підривної діяльності проти України шляхом постачання продукції військового призначення та подвійного використання», – йдеться в документі.

Інших деталей СБУ не повідомляє, посилаючись на норми Кримінально-процесуального кодексу щодо недопустимості розголошення даних оперативно-розшукової діяльності та досудового розслідування.

У липні 2019 року відомство заявляло про те, що група компаній «Мотор Січ» протягом двох років фінансувала діяльність підтримуваного Росією збройного угруповання «ДНР».

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що співробітники Служби безпеки України спільно з поліцейськими напередодні нового навчального року перевірили школи в Києві, Івано-Франківську, Дніпрі, Кривому Розі та Маріуполі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...