Супрун пояснила, як врятувати проблемну шкіру з акне

Медик дала поради, як запобігти появі акне

Супрун пояснила, як врятувати проблемну шкіру з акне
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Колишня очільниця міністерства охорони здоров’я України Уляна Супрун і після звільнення продовжує справу підвищення рівня освіченості українців  – цього разу вона розповіла, як боротися з недоліками шкіри – акне та висипами.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Уляна Супрун написала на своїй сторінці у Facebook.

Супрун наголосила, що “припалювати спиртом” проблемні ділянки шкіри, вичавлювати, а тим паче за народними методами розпочинати задля боротьби з акне активне статеве життя без презерватива – аж ніяк не треба.

А от лікувати акне потрібно правильно – залежно від його вираженості.

“Якщо це закриті чи відкриті комедони, то потрібні препарати з бензоїл пероксидом та/або ретиноїдами, чи поєднання цих ліків із локальним застосуванням кліндаміцину(… ) Якщо це незначне висипання із запаленими папулами, то призначають, знову ж таки, препарати із бензоїл пероксидом та/або ретиноїдами, кліндаміцин, а також доповнюють це або синтетичними пероральними контрацептивами чи системними антибіотиками”, – написала Супрун.

Лікарка додала, що глибокі акне лікують одразу пероральним ізотретиноїном (форма ретиноїдів), однак їх не можуть застосовувати вагітні жінки.

Щодо дієт при акне, то колишня урядовиця пояснила, що менша кількість вуглеводів та відмова від цукерок добре вплинуть на стан шкіри та індекс маси тіла.

“А ось шоколад пов’язують із акне не через молоко чи цукор, а саме через його поліфеноли. Загалом, поліфеноли какао захищають шкіру від пошкодження вільними радикалами і фотостаріння, але в чутливих людей вони можуть погіршувати перебіг акне, сприяючи запаленню. Тобто без шоколаду акне були би, але легшого ступеню”, – написала лікарка.

Поділилася вона і порадами догляду за проблемною шкірою, що допоможуть запобігти появі акне.

Супрун пояснила, як врятувати проблемну шкіру з акне

Нагадаємо, раніше Уляна Супрун розповіла українцям про ПТСР – посттравматичний стресовий розлад і дала поради, як боротися з цією проблемою.

Раніше очільниця Міністертва охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, як краще заготовити на зиму фрукти, щоб максимально зберегти вітаміни і корисні властивості дарів літа. Супрун не радить варити варення, а закликає підійти до заготівель на зиму творчо, технічно і з користю для здоров’я.

Джерело: Народна Правда