В ООН опублікували доповідь, як Росія порушувала права людини в Криму

У документі відображені ключові аспекти порушення прав жителів окупованого Криму

В ООН опублікували доповідь, як Росія порушувала права людини в Криму
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Організація об’єднаних націй опублікувала доповідь Антоніу Гутерреша про порушення прав людини в анексованому Криму.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на текст доповіді, опублікованій на офіційному сайті організації.

ООН опублікувала доповідь генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша про порушення прав людини в окупованому Росією Криму. Текст доповіді буде представлений 23 вересня на 74-й сесіі ООН.

У доповіді йдеться про порушення в Криму прав на громадянство, справедливий судовий розгляд, на свободу і безпеку, на фізичну і психічну недоторканність, а також недотримання права осіб, які утримуються під вартою.

Повідомляється про порушення свободи думки, совісті, переконань та релігії, свободи думок та їх вільне вираження, свободи мирних зборів та асоціації.

Крім того, в документі йдеться про порушення прав на збереження самобутності, культури і традицій, а також економічних, соціальних і культурних прав, права на освіту рідною мовою, і майнових прав. Йдеться про примусовий призов на військову службу в армію, що є порушенням міжнародного гуманітарного права з боку Росії.

Також у доповіді міститься заклик до Росії виконати всі свої зобов’язання щодо дотримання прав людини згідно з міжнародним гуманітарним правом.

У висновках та рекомендаціях доповіді ООН про стан справ з правами людини в Криму говориться, що за звітний період організації не вдалося знайти взаємоприйнятної формули для забезпечення доступу управління Верховного комісара ООН з прав людини в Криму.

Раніше генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш оголосив всесвітню «надзвичайну кліматичну ситуацію». Стрімке танення льоду в Гренландії, де тільки в липні розтануло 179 млрд тонн льоду, пожежі в Сибіру, на Алясці, в Канаді і в Амазонії в червні і липні цього року привели до викидів десятків мегатонн вуглекислого газу в атмосферу.

Джерело: Народна Правда