ЄС продовжив санкції проти Росії ще на півроку

Підтримка суверенітету України є незмінним пріоритетом ЄС

ЄС продовжив санкції проти Росії ще на півроку
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Європейський Союз продовжив персональні санкції проти Росії до березня 2020 року.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на його Twitter, посол України в Бельгії Микола Точицький написав про піврічне подовження санкцій щодо російських фізичних та юридичних осіб.

Комітет постійних представників Європейського Союзу (Coreper) прийняв рішення про продовження персональних санкцій проти російських юридичних і фізичних осіб до березня 2020 року.

Про це в своєму мікроблозі Twitter написав представник України в Європейському Союзі, посол України в Бельгії Микола Точицький.

“На першому засіданні після річної перерви Корепер узгодив продовження антиросійських санкцій до березня 2020 року”, – сказано в повідомленні.

Він також зазначив, що підтримка суверенітету і територіальної цілісності України залишаються незмінними пріоритетами порядку денного ЄС.

Точицький також висловив сподівання, що нове керівництво інститутів ЄС також буде підтримувати Україну.

Перед цим представник України в Європейському Союзі, посол України в Бельгії Микола Точицький привітав схвалення постійними представниками країн ЄС продовження санкцій проти Росії за анексію Криму.

15 березня Європейський Союз продовжив індивідуальні санкції за загрозу територіальній цілісності України на півроку – до 15 вересня 2019 року.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що США розширили санкції, введені ними проти влади Росії за отруєння у Великій Британії колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

Також ми повідомляли, що на думку експертів, ведення другого пакету санкцій США стосовно Росії не принесе швидкого ефекту, хоч і зробить негативний вплив у перспективі.

Джерело: Народна Правда