Зайцеву етапували до колонії, перші подробиці та фото

Зайцева відбуватиме покарання у Покровській колонії

Зайцеву етапували до колонії, перші подробиці та фото
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Олена Зайцева, яка стала виновницею страшної ДТП у жовтні 2017 року у Харкові, що забрала життя шістьох людей, етапована для відбуття десятирічного покарання до колонії.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Коментарі. Харків, це сталося у понеділок, 2 вересня.

Про це виданню повідомила адвокат Юлія Плетньова.

Також відомо, що Олена Зайцева буде відбувати термін в Покровському виправному центрі №79 в Дніпропетровській області.

Зайцеву етапували до колонії, перші подробиці та фото
Покровська колонія для жінок
Зайцеву етапували до колонії, перші подробиці та фото
Покровська колонія для жінок

Як відомо, вироком Київського районного суду міста Харкова від 26 лютого 2019 р Олена Зайцева і Геннадій Дронов були визнані винними в ДТП, яке сталося 18 жовтня 2017 року на перехресті вулиці Сумській з провулком Мечникова в Харкові. Тоді загинули шестеро пішоходів, ще п’ятеро були травмовані. Зайцеву і Дронова було засуджено до 10 років позбавлення волі за ч.3 ст. 286 Кримінального кодексу України.

Захист Зайцевої та Дронова подавав апеляційні скарги на вирок.

Нагадаємо, у липні постраждалі внаслідок сметрельної аварії у Харкові, що сталася в 2017 році, вирішили звернутися до президента України Володимира Зеленського через затягування апеляційного розгляду справи з боку захисту винуватиці ДТП Олени Зайцевої.

У серпні Харківський апеляційний суд відмовив у задоволенні вимоги захисту Олени Зайцевої та Геннадія Дронова переглянути вирок, винесений їм Київським районним судом Харкова у справі про смертельне ДТП на вулиці Сумській в жовтні 2017 року. Таким чином, обидва фігуранти справи повинні будуть провести в колонії по 10 років.

Проте за словами захисниці Зайцевої Юлі Плетньової, підсудна не знімає із себе провини, але її вина полягає “тільки у перевищенні швидкості руху”. На думку захисту, судом проігноровано ступінь провини Зайцевої. Плетньова вважає, що вина Зайцевої значно менша за вину Дронова, отже це впливає на суму відшкодування збитків потерпілим, яка, на думку суду, має бути не солідарною, а частковою.

Джерело: Народна Правда