Бойовики знову завадили початку робіт з відновлення мосту у Станиці Луганській

У окупаційної влади відсутній детальний план будівництва

Бойовики знову завадили початку робіт з відновлення мосту у Станиці Луганській
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Роботи по відновленню зруйнованої ділянки мосту на ділянці розведення “Станиця Луганська” сьогодні знову не почалися.

Про це повідомляється на сторінці Операції об’єднаних сил на Facebook, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Повідомляється, що вранці 5 вересня представники сепаратистів повідомили українській стороні через представників ОБСЄ про відсутність “посадової особи”, яка може прийняти відповідне рішення на проведення підготовчих робіт по відновленню мосту. Також було повідомлено про відсутність відповідних інструкцій та детального плану будівництва.

“Таким чином роботи з відновлення зруйнованої частини мосту, в черговий раз, були заблоковані представниками незаконних злочинних формувань РФ”, – говориться в повідомленні ОС.

Щоб не втрачати часу, українська сторона почала підготовчі роботи по ремонту дорожнього полотна.

Нагадаємо, на 1 вересня були заплановані демонтаж, розбирання та вивіз елементів конструкцій зруйнованого мосту, пошкоджених металевих конструкцій, прибирання бар’єрного загородження і будівельного сміття.

31 серпня окупаційна адміністрація відмовила представникам “Укртрансмоста” в доступі до зруйнованої частини мосту. Фахівці змушені були виїхати, так і не оглянувши ділянки зруйнованого моста для визначення обсягів відновлювальних робіт.

Раніше, 20 серпня представники так званої «Луганської народної республіки» зірвали роботи української сторони щодо демонтажу фортифікаційних споруд у Станиці Луганській.

Нагадаємо, згідно з Рішенням Тристоронньої контактної групи в Мінську 1 серпня було розпочато розмінування території біля зруйнованої частини мосту через річку Сіверський Донецьк. Також наголошується, що українською стороною виконані всі підготовчі заходи для проведення демонтажу фортифікаційних споруд, розташованих у межах ділянки розведення.

Джерело: Народна Правда