Диван «Клік-кляк» переваги і недоліки

Диван «Клік-кляк» переваги і недоліки
Автор Марія Петренко в Публікації

Велику популярність і позитивні відгуки заробили дивани з механізмом трансформації «Клік-кляк» (або «Клік-клак» в іншому варіанті транслітерації). Їх цінують за цікавий дизайн, що поєднується як з сучасним, так і класичним інтер’єром, різноманітну функціональність і високу міцність конструкції.

Loading...

Фішка дивана «Клік-кляк»

Диван «Клік-кляк» переваги і недоліки

Головна особливість даного механізму трансформації – три можливих положення спинки, з цієї причини на дивані клік-кляк можна розташуватися такими способами:

  • Лежачи – диван повністю розкладений в ліжко.
  • Сидячи – класичне положення складеного дивана.
  • Напівсидячи-напівлежачи – середнє положення спинки (зазвичай під кутом 45 градусів), що дозволяє розслабитися і забутися в читанні або зручно всістися перед телевізором.

Історія механізму трансформації і назви «Клік-кляк»

«Клік-кляк» є сучасним варіантом механізму трансформації книжка, але більш досконалим за рахунок більшої варіативності положення спинки. Його вперше створили інженери у Франції, поєднавши «книжкову» надійність з більш просунутою функціональністю і можливістю надавати дивану різноманітні обриси при відносно компактних габаритах.

Свою назву конструкція отримала завдяки звуку роботи механізму, коли диван розкладається або складається, дуже схожому на звучання збройового затвора. Клік-кляк.

Переваги та недоліки даного типу диванів

Як і будь-якого предмета на цій планеті, у конструкції під назвою «Клік-кляк» є переваги і недоліки. Хоча, забігаючи наперед, позитиву буде побільше.

  • Позитив

Зручність для сидіння. Як уже повідомлялося вище, механізм «Клік-кляк» дозволяє поставити спинку в проміжне положення. Це означає, що користувач може встановити той нахил, який буде відповідати його планам і настрою. Можна щодо строго сісти в «класичному» становищі, або вальяжно розвалитися під кутом 45 градусів під час перегляду футбольного матчу компанією або випуску вечірніх новин всією сім’єю.

Різноманітність конструкцій. Диван «Клік-кляк» може бути, як з підлокітниками, так і без них. Від цього залежить сценарій використання – підлокітниками зручно користуватися в сидячому варіанті, але якщо розкласти диван в ліжко, то вони стають обмежувачами, що може стати проблемою для дуже високих людей. Моделі без стаціонарних підлокітників зазвичай розкладаються у відносно велике спальне місце.

Різноманітність дизайну. Якщо поглянути на розділ диван книжка на fayni-mebli.com, то можна виявити моделі під будь-який інтер’єр, як для сучасного стилю, так і класичного або футуристичного. Моделі зі злегка піднятими боковинами можуть освіжити навіть порядком обридлий інтер’єр, морально застарілий і не змінювався до цього багато років.

Ємності для зберігання. Найзручніше зберігати білизну безпосередньо на місці, моделі диванів типу книжка і «Клік кляк пропонують відносно багато простору. Його можна використовувати на свій розсуд, підключивши фантазію.

Надійність і ремонтопридатність. Конструкція дозволяє легко дістатися до будь-якого вузла для ремонту або обслуговування вузлів (рухомі частини бажано час від часу змащувати). А якщо виникне непоправна проблема, можна буде замінити як основні вузли дивана, так і весь механізм трансформації.

  • Негатив

Чи не ідеальне спальне місце. Часто диван «Клік-кляк» складається з двох, не ідеально стикуються половинок, і потрібно бути дуже уважним, оцінюючи рівність ліжка, особливо, якщо на такому дивані спатимуть щоночі. Необхідно уважно оглянути місце стику і переконатися, що воно не стирчить і не просідає, адже це принесе незручності під час сну. Але ця проблема вирішується за допомогою тонкого матраца, який днем ​​можна згортати і зберігати, наприклад, у вбудованій ємності.

Простір за диваном. Робота механізму вимагає невеликого запасу місця позаду, тому диван буде постійно сунутися. Втім, дивани з механізмом трансформації «Клік-кляк» зазвичай досить компактні і легкі, чим забезпечують можливість збирання за і під ним без зайвих зусиль.

Диван «Клік-кляк» переваги і недоліки

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...