Комаровський назвав причини дитячого ожиріння

Комаровський назвав причини дитячого ожиріння.

Комаровський назвав причини дитячого ожиріння
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Популярний український педіатр, доктор Комаровський, назвав причини дитячого ожиріння та поділився сумною статисткою цього захворювання.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Instagram фахівця.

На своїй сторінці у соціальній мережі Комаровський розмістив графічне зображення, яке наглядно у цифрах, розповідає про причини дитячого ожиріння.

Він відзначає, що кожна третя дитина у віці від 2 до 19 років страждає від надмірної ваги чи ожиріння.

Цю сумну статистку фахівець пояснює неправильним харчуванням та малорухливим способом життя.

У своїй інфографіці він відзначає, що 96% часу, який дитина проводить у початковий школі взагалі не передбачає занять спортом. У той же час 2/3 дітей протягом дня не мають жодних фізичних навантажень. Перед телевізором, зі смартфоном або комп’ютером діти проводять майже 7 годин на добу.

Комаровський назвав причини дитячого ожиріння

Статистичні дані підтверджують висновки про те, що більшість дітей майже третину дня витрачають за гаджетами та дуже мало займаються спортом.

Нагадаємо, вчені знайшли ген, який дозволяє зберегти нормальну вагу незважаючи на шкідливе харчування з високим вмістом жирів, який запускає процеси з пригнічення розщеплення жирів.

Додамо, британські вчені з Уорікського університету в Ковентрі виявили прямий зв’язок між нестачею сну в дитинстві і зайвими кілограмами в дорослому віці. Фахівці запевняють: недосип призводить до набору зайвої ваги. Люди, які спали менше рекомендованої норми в ранньому періоді свого життя, на 58% частіше страждали від надмірної ваги в дорослому віці, ніж їх дисципліновані однолітки.

Джерело: Народна Правда