Медики розповіли про користь популярних продуктів

Бобові виступають гарною заміною для тваринного білка, нерідко їх використовують в якості альтернативи м'яса

Медики розповіли про користь популярних продуктів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Медики розповіли, яку користь для здоров’я людини забезпечує вживання бобових. Відповідні висновки зроблені співробітниками Колорадського університету в США.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Актуальні новини».

Loading...

Бобові виступають гарною заміною для тваринного білка, нерідко їх використовують в якості альтернативи м’яса, проте мало кому відомо про реальну користь продукту. За твердженнями фахівців, за рахунок бобових можливо знизити рівні холестерину в організмі, також вивчався їх вплив на людей з діабетом 2 типу і проблемами із серцево-судинною системою. Якщо вживати продукт на регулярній основі, можна запобігти пошкодженню тканин, що мають зв’язок з переокисленням ліпідів.

Налягати на бобові рекомендовано тим, хто має діабет або страждає від підвищеного холестерину. В цілому продукт надає позитивний вплив на роботу серця, а також стан судин.

Медики розповіли про користь популярних продуктів
Бобові

Нагадаємо, дієтолог-ендокринолог Альбіна Комісарова назвала продукти, які можна і потрібно вживати, але їх чомусь вважають шкідливими для фігури.

Відзначимо, що огірок дуже корисний і багатий на вітаміни овоч. Його здавна використовували в медицині, а користь для фігури важко переоцінити. Дієта на огірках дозволить схуднути без голоду і тренувань.

Додамо, якщо ви хочете позбавитися від зайвої ваги без надмірних виснажливих тренувань і шкоди для здоров’я, звичайно, вам може допомогти спеціальний режим харчування. Білкова дієта – один з найбільш ефективних методів схуднення, який вже встигли оцінити багато дівчат.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...