На знак протесту з уряду Британії пішов брат Бориса Джонсона

Останньою краплею стало рішення «очистити» лави Консервативної партії

На знак протесту з уряду Британії пішов брат Бориса Джонсона
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Джо Джонсон пішов з поста міністра уряду Великобританії через політику брата.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на його Twitter, брат Бориса Джонсона Джо покинув пост міністра вищої освіти через незгоду з діями прем’єр-міністра Великобританії.

Міністр вищої освіти Джо Джонсон заявив, що неможливо поєднати «вірність сім’ї та національні інтереси».

«Це нерозв’язна напруга. Прийшов час кому-небудь іншому зайняти мої місця на посадах члена парламенту і міністра», – заявив молодший брат британського прем’єра.

Останньою краплею для Джо Джонсона стало рішення його брата «очистити» лави Консервативної партії. Борис Джонсон заявив, що виключить з партії 21 депутата за голосування проти виходу Великої Британії з ЄС без угоди.

Напередодні Палата громад прийняла законопроект, що забороняє вихід Британії з ЄС без угоди і зобов’язує уряд перенести Brexit.

У відповідь Борис Джонсон закликав депутатів проголосувати за проведення дострокових парламентських виборів 15 жовтня.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що президент Європейської ради Дональд Туск і прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон посварилися через взаємні звинувачення у ймовірності Brexit без укладення угоди з ЄС.

Також ми повідомляли, що прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон попередив європейських лідерів на саміті країн “Великої сімки” у французькому Біарріці, що Лондон на свій розсуд скоротить розмір відступних за вихід країни з Євросоюзу з 39 до 9 млрд фунтів стерлінгів в разі “жорсткого” Brexit.

Також нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном, в ході якої сторони обговорили нещодавні заяви про можливість повернення Росії в “Велику сімку” і свої позиції щодо цього питання.

Джерело: Народна Правда