Названі кращі країни для відпочинку на морі

В Україні не мало місць, де можна відпочити на початку осені.

Названі кращі країни для відпочинку на морі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

З настанням осені пора відпусток не закінчилася. В свої права вступив так званий «оксамитовий» сезон.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Уніан.

Море ще досить тепле, щоб купатися на пляжах трохи людей, а путівки знизилися в ціні.

В Україні не мало місць, де можна відпочити на початку осені. Серед варіантів – Одеса, Бердянськ, Рибаківка, а також романтична Кінбурнська коса. За кордоном у вересні «оксамитовий» сезон у розпалі в Греції, Іспанії, Італії, Хорватії, Болгарії.

Ідеальним місцем для відпустки в цей час може бути Туреччина. У цю країну набагато краще їхати у вересні, так як влітку там дуже спекотно. Наступний популярний напрям пляжного туризму у вересні – Кіпр. Крім дуже теплого моря, бонусом там буде середземноморська кухня з морепродуктів.

Ну і звичайно ж непоганий і бюджетний варіант для сімейного відпочинку – пляжі Болгарії. Дістатися туди можна як на літаку, так і автобусі.

Раніше експерти розповіли, чим можна заразитися під час відпочинку на пляжі. Іноді відпочинок на пляжі може обернутися походом по кабінетах лікарів. Експерти розповіли про небезпеку, яка чекає любителів повалятися на піску.

Також експерти благодійної організації Thomson Reuters Foundation провели перший міжнародний опитування з метою визначити рівень безпеки для жінок найбільших мегаполісів світу. Дослідження проводилося у 19 містах з населенням понад 10 млн осіб.

Нагадаємо, раніше був оприлюднений антирейтинг міст з найбільш забрудненим повітрям. Забруднення повітря вбиває майже 3,3 мільйона чоловік у рік. Вчені стверджують, що вже до 2050 року це число подвоїться.

Джерело: Народна Правда