Погода в Україні 5 вересня: кому потрібно прихопити куртки та парасольки

Місцями стовпчики термометрів опускалися до 8 градусів

Погода в Україні 5 вересня: кому потрібно прихопити куртки та парасольки
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Сьогодні, 5 вересня, в Україні очікуються дощі з грозами, на більшій частині країни стовпчики термометрів не піднімуться вище позначки в 21-25 градусів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр.

Loading...

Прогноз погоди на 5 вересня

В Україні панує похолодання. Приміром, на заході країни вночі стовпчики термометрів опускалися до 8-9 градусів, тобто ранок буде досить холодним. Вдень в областях на заході України повітря буде прогріватися до 21-23 градусів (лише в Ужгороді тепліше – до 25 градусів).

Хвиля холодного повітря зачепила центральні регіони, північ і навіть частково південь України:

Чернігів: 21-23 градуси,

Київ: 22-24 градуси,

Черкаси і Кропивницький: 23-25 градусів,

Одеса: 22-24 градуси. Миколаїв, Херсон та  анексований Крим: 25-29 градусів.

На сході та південному сході, як і раніше тепло: Запоріжжя, Дніпро, Полтава, Харків, Донецьк і Луганськ – до 27 градусів.

Щодо опадів, то дощів не буде тільки на заході, півночі та місцями в центрі країни. Схід, велика частина центру і південь опиняться під грозовими хмарами.

Атмосферний фронт пожене в східному напрямку, а температура повітря підвищиться: прогноз погоди на 5 вересня від Наталки Діденко

Погода в Україні 5 вересня: кому потрібно прихопити куртки та парасольки

Одночасно з цим в Українському гідрометеорологічному центрі повідомляють про те, що до 6 вересня по країні (крім більшості районів західних областей) зберігається надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Погода в Україні 5 вересня: кому потрібно прихопити куртки та парасольки

Раніше фахівці повідомляли, що серпень став найбільш сонячним і посушливим місяцем літа — на всій території України панувала сильна посуха. Середньодобова температура повітря протягом третьої декади в північних областях знаходилася в межах 20-22 °С, на сході — плюс 22-23 °С, на заході — 21-23 °С, у південних областях — 25 °С, у Центральних областях коливалася від 22 до 23 °С.

Джерело: Народна Правда
загрузка...