Скільки потрібно спати, щоб схуднути: експерти пояснили

Вчені встановили скільки часу необхідно спати щоб схуднути.

Скільки потрібно спати, щоб схуднути: експерти пояснили
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вчені встановили скільки часу необхідно спати щоб схуднути. Вони з’ясували, що сон впливає на процеси худнення та швидше товстішають саме ті хто мало спить.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Експерти з Японії на підставі проведених досліджень довели, що недосип прямо пов’язаний із набором зайвих кілограмів, а для нормалізації ваги необхідно відрегулювати режим сну.

Вони встановили, що люди які мало сплять більше схильні до ожиріння та мають більш виражене відчуття голоду.

Такі висновки вони пов’язують з тим, що у людей, які мало сплять, зменшується виробництво гормонів, що регулюють апетит. Відбувається порушення режиму харчування, а це сприяє набору ваги.

Крім того, вчені з Гарвардського університету встановили, що недосип також провокує порушення пам’яті у похилому віці. Вони з’ясували, що в організмі пацюків які не висипалися утворювався трансмембранний білок бета-амілоїд. Цей білок є основою бляшок при хворобі Альцгеймера.

Американська асоціація раку, в совою чергу, переконана, що сон менше 6 годин на добу сприяє ризику розвитку раку.

З огляду на вказане, з метою уникнення негативних наслідків короткого сну, фахівці рекомендують спати не менше 7-8 годин на добу.

Нагадаємо, брак сну провокує головні болі, скачки артеріального тиску і гормональні розлади, а надлишок сну може призвести до ожиріння, погіршення статевої та репродуктивної функції. Невролог-сомнолог Наталія Федюнин вважає, що півтори години сну дозволяють людині виспатися більше, ніж два дні.

Додамо, американські вчені з університету Техасу провели дослідження, в ході якого з’ясували, що тепла ванна перед сном допоможе швидше заснути і значно поліпшити якість сну.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...