Ця дієта позбавить 7 кілограмів всього за тиждень

Сирна дієта позбавить 7 кілограмів всього за тиждень.

Ця дієта позбавить 7 кілограмів всього за тиждень
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Ця корисна монодієта позбавить 7 кілограмів всього за тиждень та принесе користь людям, які страждають хронічними захворюваннями.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Мова йде про сирну дієту. Її по праву можна вважати самою корисною із усіх дієт, які дозволяють скинути зайву вагу. Крім того, що завдяки сирній дієті можна скинути 7 кілограмів всього за тиждень, вона здатна наситити організм корисними речовинами та мінералами.
Вона може використовуватися тими хто має захворювання печінки, жовчних шляхів, цукровий діабет, гіпертонію, атеросклероз, ожиріння, захворювання серцево-судинної системи.
Вилікуватися повністю звісно ж не вдасться але перебіг хвороби полегшити можна.
Також її можна використовувати і в похилому віці. Вікових обмежень дана дієта не має.

Сирна дієта не вимагає голодування, а основний елемент дієти гарно втамовує голод.
Замінювати його на інші продукти не можна в жодному випадку, оскільки це не дасть можливості отримати бажаного результату. На ці дієті можна вживати: кефір, яблука, банани, йогурти, молоко.

Використовувати цю дієту можна 3, 5 або 7 днів, все залежить від того, скільки кілограмів вам треба скинути.

Важливим у ній є правильно підібраний сир. Перевагу слід надавати тому продукту, жирність якого гне перевищує 4-5%. В той же час знежирений сир обирати не слід, адже нестача жирів уповільнює розщеплення білків.

Незважаючи на всі позитивні риси даної дієти та відсутність серйозних протипоказань до її застосування, людям з захворюваннями сечостатевої системи та нирок дієту краще не використовувати.

Нагадаємо, спортсменка Христина Коротка розповіла, що можна схуднути навіть, якщо вживати торти і тістечка, але тоді можна отримати іншу проблему – після втрати ваги шкіра стане в’ялою.

Додамо, білкова дієта на тиждень дозволить втратити зайві кілограми без голоду та нанесення шкоди організму, а її ефективність просто вражає.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...