Закриття кордону України та Білорусі: у Лукашенка зробили заяву

У Білорусі кажуть, що раді гостям, які приїжджають з добрими намірами

Закриття кордону України та Білорусі: у Лукашенка зробили заяву
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Білорусь не закривала державний кордон з Україною, вона зміцнила його охорону з метою недопущення нелегального ввезення зброї.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Інтерфакс-Україна“, таку заяву зробив Державний секретар Ради безпеки Республіки Білорусь Станіслав Зась.

Loading...

За словами військового чиновника, Білорусь рада гостям, які приїжджають з добрими намірами:

“Але, разом з тим, ми виставляємо жорсткий заслін для тих, хто приходить з іншими цілями – неправомірними. Для цього зміцнюється кордон, те, що знаходиться поза пунктами пропуску”.

Станіслав Зась також додав, що “це нормальний процес – створення державного кордону з сусідніми державами”.

За його словами, Мінськ враховує ризики, які надходять з території України. Він натякнув, що в Україні є певна кількість зброї, яка знаходиться у вільному доступі: “Ця зброя десь гуляє. У нас є люди, які бажали б скористатися цією зброєю і дістати її. Ми повинні жорстко присікати такі устремління”.

Нагадаємо, про те, що Білорусь має намір закрити кордон з Україною напередодні заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко:

“Ми змушені були зі своїми братами, близькими людьми (з Україною – ред.) повністю закрити кордон наглухо, ще більше ніж з Північноатлантичним блоком, який для нас завжди, з давніх часів, нібито здавався ворогом номер один. Хлинув потік зброї. Ну, а там де зброя в руках у звичайних людей і особливо… націоналістично налаштованих – чекай тероризму”.

При цьому раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко запросив свого українського колегу Володимира Зеленського в гості “в будь-який час і в будь-якому форматі”, глава України “це запрошення із задоволенням прийняв”. 31 липня між президентами двох країн відбулася телефонна розмова, під час якої Лукашенко побажав Зеленському успіхів у формуванні органів влади і в цілому в подальшій роботі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...