Ми не раби: Лукашенко висунув Кремлю ультиматум

Лукашенко жорстко звернувся до Путіна

Ми не раби: Лукашенко висунув Кремлю  ультиматум
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вимагає від Росії підтримати республіку у скрутну хвилину, а не гнобити. Він визнав, що зараз у двосторонніх відносинах бувають “часом” проблеми, але наголосив, що ці проблеми виникають “не з росіянами”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  “Інтерфакс”.

Loading...

“Вони блискуче до нас ставляться. Чому ми повинні до них ставитися погано, розвертатися кудись, зраджувати їх, як дехто каже. Цього ніколи не буде. Навіть без мене цього не буде. Білоруси не дозволять зрадити нашого старшого брата. Але ми вимагаємо від старшого брата, щоб це був старший брат. Щоб вони не гнобили, не нахиляли нас, а у скрутну хвилину підтримали”, – сказав він.

Звинувачення в тому, що Мінськ розвернувся на Захід у зовнішній політиці, президент відкинув і заявив, що дотримується багатовекторності.

Він зазначив, що на гербі Росії двоголовий орел дивиться в різні боки, і зробив висновок, що і Білорусь має дивитися і на Схід, і на Захід. Також Лукашенко заявив, що в раби республіка не піде.

Нагадаємо, про те, що Білорусь має намір закрити кордон з Україною заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко. “Ми змушені були зі своїми братами, близькими людьми (з Україною – ред.) повністю закрити кордон наглухо, ще більше ніж з Північноатлантичним блоком, який для нас завжди, з давніх часів, нібито здавався ворогом номер один. Хлинув потік зброї. Ну, а там де зброя в руках у звичайних людей і особливо… націоналістично налаштованих – чекай тероризму”, – заявив Лукашенко.

При цьому раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко запросив свого українського колегу Володимира Зеленського в гості “в будь-який час і в будь-якому форматі”, глава України “це запрошення із задоволенням прийняв”. 31 липня між президентами двох країн відбулася телефонна розмова, під час якої Лукашенко побажав Зеленському успіхів у формуванні органів влади і в цілому в подальшій роботі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...