Медики знайшли несподівану причину венеричних хвороб

Медики знайшли несподівану причину венеричних хвороб.

Медики знайшли несподівану причину венеричних хвороб
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вчені, на підставі проведених досліджень не можуть однозначно підтвердити чи спростувати висновок про зв’язок пахової епіляції та причиною виникнення венеричних хвороб.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

У результаті проведеного дослідження, у якому взяли участь 214 студенток, не знайшло свого однозначно підтвердження теза про зв’язок пахової епіляції та виникнення венеричних хвороб.

За твердженнями лікаря Джеймі Ластера, немає чіткої біологічної причини вважати, що гоління або епіляція може стати причиною виникнення венеричних хвороб.

Попередні дослідження які виявили такий причинно-наслідковий зв’язок і могли бути викликані некоректністю самого дослідження (вони не враховували частоту статевих відносин).

В останньому ж досліджені були враховані такі чинники, як раса, вік, дохід, звички по догляду, наявність анамнезі хвороби, що передаються статевим шляхом. Фахівці жодного взаємозв’язку не виявили, тому і поставили під сумнів всі попередні дослідження та поширювану у мережі інформацію про вплив епіляції на частоту захворювань венеричними хворобами.

Нагадаємо, група вчених з Бостона виявила спосіб лікування раку шляхом подолання несприйнятливості до лікування пухлин за допомогою комбінації трьох препаратів.

Додамо, інфекційні захворювання з контактним механізмом зараження представляють собою досить різноманітні інфекції, об’єднані в одну групу тому, що способи зараження ними схожі. Важливою умовою зараження цими інфекціями є потрапляння збудників у кров людини через шкіру або слизові оболонки. В одних випадках мікроби можуть проникнути в організм через непошкоджену поверхню шкіри, в інших випадках для зараження необхідно її попереднє ушкодження, тобто наявність рани або виразки.

Джерело: Народна Правда