Молюся щодня: Тіна Кароль розповіла про найстрашніший день свого життя

Тіна Кароль відверто розповіла про переломний момент свого життя.

Молюся щодня: Тіна Кароль розповіла про найстрашніший день свого життя
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Відома співачка Тіна Кароль відверто розповіла про переломний момент свого життя та найстрашніший день, про те, що допомагає їй жити та боротися із труднощами.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на інтерв’ю співачки, яке вона дала у Лос-Анджелес Дарині Шаповаловій.

Тіна Кароль розповіла, що кожен її день починається із молитви. Розуміння цієї необхідності до неї прийшло у 2013 році, в переломний момент її життя. Саме це допомогло співачці не впасти духом та зрозуміти свій сенс життя.

Трагедії вона сприймає як певні життєві уроки.

«Така філософія, вона на межі. Урок чи? Кому урок? Тобто, якщо ми говоримо про себе, ми говоримо з егоцентризмом, що це був мені урок, а для кого-то це трагедія, печаль … Або фраза все, що не робиться – все на краще. Для тебе, можливо. Не можна багато речей в ці рамки засунути. Це занадто штампіровано. Життя – це життя і все », – вважає зірка.

Незважаючи на всі пережиті труднощі, Тіна вважає та відчуває себе щасливою людиною, адже займається улюбленою справою, не хворіє. Вона розповіла свою гордість за те, що все робить чесно, нікого не зраджує, не зраджує своїм принципам.

Вона підкреслила, що не намагається подобатись усім та спокійно сприймає свою популярність.

Зірка запевнила, що найближчим часом переїжджати до США не збирається. В подальшому такий варіант вона не виключає, оскільки вже підписаний контракт з лейблом, випущено англомовний альбом, який треба сейлити. Однак такий переїзд може бути не тривалий та скоріше по роботі, не більше.

Співачка має багато творчих планів та сподівається стати прикладом для молодих виконавців.

Нагадаємо, 30-річна виконавиця Джоана Сайнс виступала разом з колективом Super Hollywood Orchestra, коли піротехнічний картридж вибухнув і потрапив артистці в живіт. Співачка була головною танцівницею і хореографом колективу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...