Олімпійські ігри в Україні: Лукашенко готовий підставити плече

Білорусам не вистачає інфраструктури для самостійного проведення змагань такого масштабу

Олімпійські ігри в Україні: Лукашенко готовий підставити плече
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підтримав ініціативу президента України Володимира Зеленського провести в Україні  Олімпійські ігри і заявив, що Білорусь  могла б це зробити разом з українцями.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на БелТА, таку заяву він зробив під час робочої поїздки в місто Брест.

Loading...

За його словами, Білорусь не зможе змагатися з великими країнами і вибити для себе Олімпійські ігри, але разом з ще однією країною могла б провести ці масштабні змагання.

“Припустимо, з українцями чи росіянами ми можемо Олімпіаду провести. Об’єкти під Олімпійські ігри у нас готові. Зараз Національний футбольний стадіон побудуємо і для водних видів спорту, залишиться футбол. У Росії вся інфраструктура створена під футбол. Чи можемо запросто з ними прийняти Олімпіаду. І тут в основному річну провести – в Білорусі – за допомогою росіян або українців. У них є об’єкти, яких нам не вистачає “, – сказав Олександр Лукашенко.

Нагадаємо, про те, що Білорусь має намір закрити кордон з Україною заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко. “Ми змушені були зі своїми братами, близькими людьми (з Україною – ред.) повністю закрити кордон наглухо, ще більше ніж з Північноатлантичним блоком, який для нас завжди, з давніх часів, нібито здавався ворогом номер один. Хлинув потік зброї. Ну, а там де зброя в руках у звичайних людей і особливо… націоналістично налаштованих – чекай тероризму”, – заявив Лукашенко.

При цьому раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко запросив свого українського колегу Володимира Зеленського в гості “в будь-який час і в будь-якому форматі”, глава України “це запрошення із задоволенням прийняв”. 31 липня між президентами двох країн відбулася телефонна розмова, під час якої Лукашенко побажав Зеленському успіхів у формуванні органів влади і в цілому в подальшій роботі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...