Росія стягує важке озброєння до кордону з Україною

Росія стягує важке озброєння до кордону з Україною .

Росія стягує важке озброєння до кордону з Україною
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У вересні-жовтні 2019 року Росія стягне важке озброєння до кордону з Україною.

Про плани агресора повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посланням на відомості оприлюднені «Укринформ».

Це стало відомо в ході інтерв’ю наданого представником Головного управління розвідки Міноборони Вадима Скібіцького.

Він розповів, що у вересні-жовтні цього року біля кордонів Україні будуть проходити заходи оперативної та бойової підготовки ЗС РФ. Це відзначиться на безпеці України.

У той же час, наразі у Чорноморському регіоні відбувається нарощення потенціалу агресором та випробування сучасних систем зв’язку, управління військами та зброєю.
Скібіцький зауважує, що Росія йде вперед і надзвичайно активно здійснює підготовчі дії.

“Ми можемо говорити, що у вересні-жовтні буде дуже багато заходів оперативної та бойової підготовки ЗС РФ як біля кордонів України, так і взагалі на території Росії. Це потужні навчання “Щит союзу 2019” (Росія, Білорусь), “Центр 2019” із залученням військ Центрально військового округу РФ та інших сил і засобів, в тому числі й Південного військового округу. Така активність буде впливати на розвиток безпекового середовища довкола України. Одним із елементів гібридного підходу є тримання в напрузі свого противника, демонстрація того, що проти нього може бути здійснена військова агресія. Для України такі дії російського агресора пов’язані зі значними фінансовими витратами, військами, які ми вимушені тримати в готовності до застосування. Для нас головне – не допустити військової агресії”, – розповів представник Головного управління розвідки Міноборони.

Також він вважає, що санкції запровадженні проти РФ мають відповідний вплив, Це чітко вбачається із припиненням реалізацією проектів в оборонно-промисловій галузі та відкладенням їх на невизначений час.

Оскільки Росія доволі потужна, самостійно Україні важко їй протистояти. З огляду на це співпраця з НАТО є важливою.

Нагадаємо, 18 серпня, збройні формування Російської Федерації та її найманці тринадцять разів порушили режим припинення вогню, атакуючи ЗСУ.

Джерело: Народна Правда