Там знаходяться дорогоцінні метали: геологи розкрили велику таємницю Місяця

Будуть потрібні додаткові дослідження, які поки на Місяці провести неможливо

Там знаходяться дорогоцінні метали: геологи розкрили велику таємницю Місяця
Автор Романова Марі в Наука/Новини

Геологи з Канади і США представили нове дослідження, яке доводить, що під поверхнею Місяця можуть знаходитися великі родовища дорогоцінних металів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “RG.ru“, нове дослідження з’явилася в журналі Nature Geoscience.

Loading...

Вчені провели паралелі між родовищами корисних копалин, які є на Землі і на Місяці. Таким чином, був  знайдений зв’язок між вмістом сірки в місячних вулканічних породах з присутністю сульфіду заліза глибоко під поверхнею Місяця.

При цьому вивчення родовищ корисних копалин на Землі показує, що сульфід заліза є ідеальним місцем для “зберігання” дорогоцінних металів, таких як платина і паладій.

Дані, які отримали дослідження, говорять про те, що сірка в місячних вулканічних породах може вказувати на присутність сульфіду заліза в цьому ж місці і в глибинах Місяця. Іншими словами, в надрах Місяці можуть перебувати родовища дорогоцінних металів.

На користь цієї теорії говорить також і загальноприйнята гіпотеза щодо утворення  супутника, за якою Місяць сформувався близько 4,5 мільярда років тому після удару об нашу планету масивного об’єкта – частину матеріалу Землі віднесло у космос. Якщо ця теорія вірна, то Місяць і Земля мають спільну історію, що означає і схожий склад.

Там знаходяться дорогоцінні метали: геологи розкрили велику таємницю Місяця

Нагадаємо, нещодавно в Сполучених Штатах Америки завершили складання капсули для екіпажу на багатоцільовому і частково багаторазовому кораблі Orion, який призначений для польоту на Місяць.

Незважаючи на часті запевнення з боку США в недалекому майбутньому повернути людство на Місяць, є ряд серйозних перешкод, які можуть цьому перешкодити.

Джерело: Народна Правда