В Індії 73-річна жінка народила близнят: в “щасливого” батька стався інсульт

На протязі довго часу подружжя намагалося завести дітей

В Індії 73-річна жінка народила близнят: в “щасливого” батька стався інсульт
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В Індії 73-річна жінка народила двох дівчаток-близнят, на наступний день після пологів в щасливого 82-річного батька стався інсульт.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ВВС.

За словами лікарів, пологи пройшли добре і мати, а також двоє новонароджених дівчаток почуваються чудово.

Новоспечена мати Мангаямма Яраматі розповіла, що вони з чоловіком на протязі довго часу намагалися завести дітей, але до недавнього часу нічого не вдавалося. До речі, чоловікові Яраматі 82 роки.

“Ми неймовірно щасливі”, – заявив батько дівчаток.

В Індії 73-річна жінка народила близнят: в “щасливого” батька стався інсульт
В Індіїї 73-річна жінка народила близнят

Щоправда, наступного дня після появи дівчаток на світ, батько близнюків, мабуть через хвилювання, переніс інсульт, і потрапив на лікування в лікарню.

При цьому, подружжя філософськи сприймає життя та не переймається тим, хто буде піклуватися про дітей, якщо їх не стане.

Також повідомляється, що пологи пройшли за допомогою кесаревого розтину, що є загальноприйнятою практикою в таких унікальних випадках.

Нагадаємо, 41-річна мешканка Великобританії, яку вважали безплідною, народила двійню після ночі з чоловіком під час круїзу. До цього лікарі повідомляли жінці про те, що вона не зможе мати дітей через малу кількість яйцеклітин. Жінка змирилася з цим і думала, що в майбутньому зможе бути мамою тільки для своїх племінників. Моніка вирушила в середземноморський круїз. Там вона провела одну ніч з чоловіком, з яким познайомилася там же. Коли Ділан повернулася додому, вона прийняла ранкову нудоту за наслідки перебування в морі, але як виявилося, вона вагітна.

Нагадаємо також, одна з фанаток Pink народила прямо під час першої пісні на концерті. Як тільки Пінк вийшла на сцену, у Дженіс відійшли води. Її швидко вивели, а вже через чотири хвилини фанатка народила чудову дівчинку. Пологи сталися так швидко, що зірка не встигла навіть доспівати до кінця свою першу пісню.

Джерело: Народна Правда