Вчені розповіли як можна попередити цукровий діабет

Вчені розповіли як можна попередити цукровий діабет.

Вчені розповіли як можна попередити цукровий діабет
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вчені розповіли як можна попередити одне з найрозповсюдженіших захворювань у світі від якого щороку помирає близько 4 мільйонів людей.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Вчені розповіли яким чином можна попередити цукровий діабет від якого страждає 7% всього населення світу.

Уберегтися та полегшити перебіг хвороби можна завдяки плануванню свого раціону та чіткого контролю за тим, що та в яких обсягах вживається.

Колишня очільниця МОЗ, Уляна Супрун, запевняє, що 80% діабету можна запобігти, якщо правильно харчуватися та вести здоровий спосіб життя.

Відзначається, що при діабеті необхідно харчуватися малокалорійними продуктами, які багаті на поживні речовини.

Вуглеводи є небезпечними оскільки перетворюються на глюкозу. Вони містяться у хлібі, крупах, рисі, макаронах, картопля, молоці, фруктах, солодощах. Повністю їх виключати не слід. Варто знати чім їх замінити. Більше треба їсти овочів, фруктів та цільних зерен. Вони мають вітаміни, мінерали, клітковину.

Яйця, риба, м’ясо, сочевиця, гриби, знежирені сири, соя – це те, що дозволено та потрібно їсти при діабеті. Вони захищають організм від інфекцій, токсинів. Білки, за умови правильного вживання, не впливають на рівень цукру в крові, тому їх можна вживати.

Важливо знати, що жири також не впливають на рівень цукру в крові. Незважаючи на це ними зловживати не можна. Зловживання призведе до серцево-судинних захворювань та розвитку атеросклерозу. Для того щоб отримати всю користь із жирів, їх необхідно вживати саме рослинного походження. Відзначається, що якщо вам дуже захочеться тваринних жирів, відмовлятися від них не слід, головне не зловживати.

Нагадаємо, вчені знайшли в організмі людини корисний жир, який рятує від діабету та ожиріння. Тож не будь-який жирова тканина в нашому організмі за своєю природою є шкідливою. Вона має різний вплив на наше здоров’я.

Джерело: Народна Правда