Ці продукти мають бути в раціоні кожної жінки

Ці продукти мають бути в раціоні кожної жінки.

Ці продукти мають бути в раціоні кожної жінки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вчені розповіли які п’ять продуктів мають бути в раціоні кожної жінки для підтримки краси та здоров’я. Вони необхідні незалежно від віку.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Фахівці розповіли, що молочні продукти, червона риба, продукти з вмістом вітаміну С, броколі та шоколад обов’язково мають бути в раціоні кожної жінки.

Молочні продукти забезпечують жіночому організму стрункість та зовнішню привабливість. Це можливе завдякі у наявності у складі таких продуктів кальцію. Вони підтримують здоров’я зубів, нігтів та волосся, зміцнюють кістки, допомагають зміцнити м’язи.

Червона риба забезпечує Омега-3 кислотами. Вживання її 2 рази на тиждень дозволяє запобігти появі ранніх зморшок та зберегти овал обличчя.

Продукти з вітаміном С мають омолоджувальну дію та піліпшуюють стан і зовнішній вигляд шкіри, підтримують роботу імунної й нервової систем.

Брокколі покращує діяльність організму, продовжує його молодість.

Шоколад є незамінним для жінок. Він стабілізує гормональний фон.

Наявність ціх продуктів раціоні кожної жінки продовжить молодість та красу, убереже від появи ранніх зморшок та дозволить підтримувати гарний фізичний стан.

Нагадаємо, лікарі встановили, що горіхи можуть негативно відбитися на роботі імунної системи і спровокувати розвиток головних болів і алергій, якщо вживати їх у великій кількості.

Джерело: Народна Правда