В Росії розпочалися скандальні вибори в Мосміськдуму

Вибори також пройдуть в усіх регіонах РФ

В Росії розпочалися скандальні вибори в Мосміськдуму
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Росії в неділю, 8 вересня, розпочався єдиний день голосування. Вибори до органів влади різного  рівня проходять у всіх 85 регіонах країни, однак найбільша увага прикута до ситуації  в Москві, де  навколо виборів депутатів вже кілька місяців триває значне протистояння.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише  “Русская служба ВВС“.

Loading...

Московська виборча кампанія вже відзначилася масовими вуличними протестами через недопуск до виборів опозиційних незалежних кандидатів.  У Петербурзі основний конкурент т.в.о. голови міста зняв кандидатуру за тиждень до дня голосування.

За підсумками волевиявлення громадян повинні бути обрані регіональні та місцеві органи влади, а також заміщені вакантні мандати депутатів Держдуми у чотирьох одномандатних округах.

При цьому найбільша увага прикута до Москви – в столиці вибирають депутатів Мосміськдуми, а також до Петербургу, де жителі голосують за губернатора.

Варто зауважити, що у Москві вперше почали застосовувати систему електронного волевиявлення – люди голосують   за допомогою телефонів. Явка в е-голосуванні на 8:45 – 15%.

В Росії розпочалися скандальні вибори в Мосміськдуму

Нагадаємо, в суботу, 17 серпня, як і в попередні вихідні, на проспекті Сахарова в Москві почався узгоджений мітинг КПРФ під гаслом «За чесні і чисті вибори! За владу закону та соціальні права громадян!». За даними «Білого лічильника», до 12:30 на акцію зібралися 3,6 тис. учасників, за даними поліції — близько 4 тис.

У минулу суботу, 10 серпня, в Москві під час мітингу, який проходив на проспекті Сахарова, сталися жорсткі затримання протестувальників силовиками.

Джерело: Народна Правда
загрузка...