В “Слузі народу” зробили важливу заяву щодо законопроекту про імпічмент президенту

Руслан Стефанчук впевнений, що за законопроект готові віддати свої голоси всі народні депутати від партії "Слуга народу"

В “Слузі народу” зробили важливу заяву щодо законопроекту про імпічмент президенту
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Перший віце-спікер парламенту Руслан Стефанчук заявив, що голоси за законопроект про особливу процедуру усунення президента з поста (імпічмент) готові віддати всі народні депутати від партії “Слуга народу”, а сам документ може бути проголосований вже на наступному тижні – з 9 вересня .

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише 24tv.ua.

Loading...

“Він (законопроект) буде стояти на порядку денному. І я глибоко переконаний, що він отримає підтримку не менше 254 народних депутатів (кількість нардепів від” Слуги народу “, – ред.). Щодо інших – подивимося,” – сказав Стефанчук.

Як відомо, 29 серпня у Верховній Раді  зареєстрували як невідкладний проект закону № 1012 “Про особливу процедуру відсторонення президента України з поста (імпічмент)”.

Нагадаємо, раніше народні депутати від «Слуги народу» Ігор Фріс і Олександр Матусевич зареєстрували у Верховній Раді проект закону про зброю (№1222), який передбачає створення Єдиного державного реєстру цивільної зброї. Незважаючи на волю президента, який відхилив петицію про легалізацію зброї, нардепи з президентської фракції все одно внесли проект закону “Про зброю”.

Як відомо,  6 вересня  президент України Володимир Зеленський відхилив петицію про легалізацію зброї з огляду на велику кількість зброї, що знаходиться у незаконному обігу в державі.

Джерело: Народна Правда