Дієтологи пояснили, як запустити процес схуднення

Експерти назвали п'ять принципів, які допоможуть позбутися зайвої ваги

Дієтологи пояснили, як запустити процес схуднення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дієтологи дали поради тим, хто не може схуднути попри обмеження у їжі та заняття в тренажерному залі.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ЮФ.

Loading...

Порада перша: не розпочинайте дієту різко, відразу ж обмежуючи себе у всьому. Організм почне збирати жир про запас, щоб виробляти енергію. Влаштовуйте собі розвантажувальні дні, але періодично, це допоможе схуднути.

Порада друга: недосипання – ворог схуднення. Нічний відпочинок має тривати не менше 7-8 годин. Саме уві сні ми відновлюємося.

Порада третя: стрес заважає схудненню, в стресовій ситуації організм може припинити розщеплювати жири. Як би ви не старалися, вага не зійде з мертвої точки. «Приручити» стрес – займіться тим, що вам до душі, наприклад, медитацією, йогою, танцями і т.п.

Порада четверта: станьте активнішими. Організму необхідний постійний рух, а не тільки відвідування фітнес-центру або басейну кілька разів на тиждень. Наприклад, якщо дозволяє час, прогуляйтеся до роботи пішки, постарайтеся обходитися без ліфта і т.п.

Порада п’ята: ви відвідуєте тренажерний зал, а успіхів це не приносить. Можливо, варто знайти іншого інструктора, який підбере вам правильний режим навантаження.

Порада п’ята: заведіть собі так званий харчовий щоденник. Туди записуйте все, що їли і пили протягом дня. Будьте чесні з собою. Через якийсь час (тиждень, 10 днів) перечитайте написане і подумайте, що можна скоригувати.

Якщо і після цього схуднути не виходить, можливо, слід звернутися до лікаря-ендокринолога.

Нагадаємо, експерти назвали продукти, які прискорюють обмін речовин та допомагають схуднути. Зокрема допоможуть схуднути цитрусові, які містять вітамін C, що активізує метаболізм. Особливо корисні грейпфрути, які також знижують рівень інсуліну в крові, що сприяє більш ефективному схудненню.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...