Цей алкогольний напій дозволить схуднути без зайвих зусиль

В червоному вині містяться корисні бактерії, які позитивно впливають не тільки на роботу шлунково-кишкового тракту, а й серця і судин

Цей алкогольний напій дозволить схуднути без зайвих зусиль
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вчені назвали найкорисніший алкогольний напій – червоне вино лікарі радять вживати регулярно, але головне в міру.  Саме цей напій здатний зміцнити серцево-судинну систему і корисний тим, хто страждає на вегето-судинну дистонію. Червоне вино також нормалізує вагу, зміцнює імунітет і стане чудовою окрасою вечері, а може, навіть і обіду.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє from-ua.com.

Про користь червоного вина приховувати лікарі не стали і дуже часто призначають його своїм пацієнтам як ліки.  Але головне в терапії вином – це знати міру, адже здоров’я додасть всього один келих в день, але не більше. Тим більше, за даними статистики, жінки, які частенько зловживають вином, більш схильні до алкоголізму, ніж чоловіки.

Loading...

Англійські дослідники провели експеримент серед таких напоїв, як сидр, біле вино, сидр. І на подив, користі в цих алкогольних напоях не виявилося. А червоне вино – інша справа. Саме в ньому містяться корисні бактерії, які позитивно впливають не тільки на роботу шлунково-кишкового тракту, а й серце, судини і на організм в цілому.

До того ж, варто відзначити, лікуватися необхідно хорошими винами, а не дешевими порошковими, які продаються скрізь і всюди. Як говоритися, краще менше, але якісніше.

Нагадаємо, раніше лікарі назвали корисні властивості червоного вина. Вживання напою двічі на тиждень благотворно впливає на мікроорганізми кишківника, що сприяє схудненню і захищає від хвороб серця.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...