Їжте що завгодно: ця дієта дозволить “смачно” худнути

Ця інтервальна дієта дозволить смачно худнути.

Їжте що завгодно: ця дієта дозволить “смачно” худнути
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Ця інтервальна дієта дозволить смачно худнути та не відмовлятися від улюблених смаколиків. Завдяки такому режиму харчування протягом восьми годин можна їсти, що завгодно.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Більшість відомих дієт вимагає істотного зменшення кількості вживаних калорій, або виключення конкретних продуктів з раціону харчування. Інтервальна дієта навпаки, дозволяє їсти все, що завгодно. Головною умовою у ній є проміжок часу в який вживається їжа, а саме: з 10 годині до 18 години. Ця дієта активно використовується голлівудськими зірками та співаками.

Дана дієта є науково обґрунтованою та підтвердженою висновками проведених досліджень.

Так, науковці із Австрії на протязі чотирьох тижнів спостерігали за 30 учасниками експерименту, які дотримувалися інтервальної дієти. По закінченню дослідження, було встановлено, що вони в середньому втратили по 3, 5 кілограми. Негативних наслідки такого харчування не булло.

Інше дослідження, яке проведене у США, показало, що учасники які страждали ожирінням за такого харчування за 12 тижнів в середньому втратили 3% власної ваги та знизили тиск на сім поділок.

Нагадаємо, американські науковці, в результаті проведених досліджень, назвали найкращий продукт для схуднення, який дає найкращий результат у боротьбі із зайвими кілограмами.

Джерело: Народна Правда