З’явилися цікаві подробиці звільнення Сущенка

Сущенка доставляли в Москву звичайним рейсовим літаком

З’явилися цікаві подробиці звільнення Сущенка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

З’явилися цікаві подробиці про звільнення українського політв’язня Романа Сущенка, яке відбулося в рамках обміну полоненими між Росією і Україною у суботу, 7 вересня.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Обозреватель.

Loading...

За словами адвоката Сущенка Марка Фейгіна, він був етапований до Москви “з величезною швидкістю”. З колонії в Кіровській області, де він відбував покарання, його доставляли в Москву звичайним рейсовим літаком.

“Він їхав в наручниках, на яких була ганчірка, що закриває їх від інших пасажирів, щоб вони не бачили, що на ньому наручники. Звичайно ж, він був у супроводі співробітників, і тим не менш”, – розповів адвокат.

За його словами, незважаючи на те, що “практика етапування літаком існує”, “це свідчить про величезну швидкість, яка була в цьому випадку застосована. Якби він їхав потягом, все було б набагато довше”.

Захисник Сущенка додав, що його підзахисному на 20 років заборонений в’їзд на територію Російської Федерації. Його помилували і заборонили в’їжджати.

Нагадаємо, раніше Роман Сущенко розповів, що підготовка до обміну полоненими почалася в РФ о 4 ранку, виїзд політв’язнів – о 10:00. При цьому по дорозі до Внуково українців провезли через всю Москву, проїжджаючи Кремль.

У першому коментарі після трирічного полону Сущенко подякував президенту України Володимиру Зеленському, який “не поступившись національними інтересами, знайшов потрібні слова і переконав лідера частини росіян піти назустріч і здійснити акт гуманізму”.

Нагадаємо також, Росія зажадала від України після обміну полоненими зняти блокаду з “ЛДНР” і відновити виплати пенсій.

“Місцевим жителям потрібно, перш за все, відчути зміну ставлення до себе з боку Києва, яке б, в першу чергу, виражалося в припиненні обстрілів, скасуванні торгово-економічної і транспортної блокади, відновленні соціальних виплат і пенсій”, – написали в МЗС РФ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...