Британський парламент не захотів оголошувати позачергові вибори

Палата громад тимчасово припинила роботу до 14 жовтня

Британський парламент не захотів оголошувати позачергові вибори
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Палата громад парламенту Великобританії відмовилася підтримувати пропозицію прем’єр-міністра Бориса Джонсона, який хотів провести позачергові вибори 15 жовтня.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться на сайті британського парламенту.

Позачергові вибори підтримали тільки 293 парламентарія, проти виступили 46. Зазначимо, за з британським законодавством, потрібна підтримка двох третин палати громад (434 осіб).

Прем’єр-міністр Борис Джонсон вважає, що опозиція змушує його вирушити на важливі переговори без можливості залишити їх: «Вони хочуть відкласти Brexit, але знову ж таки, не звертаючись до тих, хто голосував за це».

Як відомо, палата громад тимчасово припинила роботу до 14 жовтня. Незважаючи на це, уряд вестиме переговори про угоду.

Зазначимо, Борис Джонсон впевнений, що Великобританія потребує дострокових виборах через те,  що йому не вдалося перешкодити парламенту проголосувати проти виходу з ЄС без угоди з Брюсселем.

Як повідомлялося раніше, палата лордів парламенту Великобританії підтримала законопроект, який забороняє уряду проводити Brexit без угоди з Євросоюзом 31 жовтня.

Президент Європейської ради Дональд Туск і прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон посварилися через взаємні звинувачення у ймовірності Brexit без укладення угоди з ЄС.

Джерело: Народна Правда