Лікарі розповіли, як позбутися набряків ніг

Щоб позбутися набряків ніг варто переглянути свій раціон та додати до нього продукти, що містять калій

Лікарі розповіли, як позбутися набряків ніг
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Набряки ніг можуть бути ознакою низки захворювань, або з’являтися внаслідок нездорового способу життя – лікарі розповіли, як позбутися набряків.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Med2.

Loading...

В першу чергу медики рекомендують робити спеціальні вправи та відпочивати у положенні, при якому ноги знаходитимуться вище, що забезпечить відтік застояної крові.

Крім того, щоб позбутися набряків ніг варто переглянути свій раціон та додати до нього продукти, що містять калій: банани, листовий салат, абрикоси або курага, персики, кавуни.

Але якщо після вжитих заходів допомоги ніг набряки не проходять, можливо, їх поява пов’язана з якоюсь серйозною проблемою в організмі.

Тому, якщо домашні засоби від набряклості не допомагають, слід відвідати лікаря – терапевта, кардіолога, флеболога або уролога.

Нагадаємо, наші шкідливі звички впливають на наш організм в цілому, відображаються на зовнішності, а в деяких випадках навіть позбавляють молодості. Лікарі розповіли, які звички здатні додати нам 10 років.

Нагадаємо також, лікарі склали список з десяти найкорисніших продуктів, які містять велику кількість мікроелементів та максимально засвоюються організмом.

До слова, медики назвали шість видів болю, які мають стати причиною для негайного звернення до лікаря, адже вони можуть сигналізувати про серйозні проблеми зі здоров’ям.

Джерело: Народна Правда
загрузка...