Медики назвали напої, які допоможуть налагодити здоровий сон

У списку не лише загальновідоме молоко та ромашковий чай, але й вишневий сік

Медики назвали напої, які допоможуть налагодити здоровий сон
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Психолог Дебора Севітч на основі 35-річного вивчення людського сну, безсоння та чинників, які впливають на нього, назвала напої, які покращують сон та яких варто уникати.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Мізки.com.

Loading...

Випивши перед сном склянку вишневого соку, ви зможете набагато швидше заснути. Також він рекомендується працівникам нічної зміни, щоб легше заснути зранку.

Чай з квітів ромашки із шматочками маракуї також позитивно впливає на якість сну. Цей напій треба випити за півтори години до сну, додавши трішки меду.

Склянка молока перед сном (за 90 хвилин) допоможе швидше заснути.

Вода є найважливішим напоєм, який потрібно пити не лише перед сном, але й впродовж усього дня для підтримки здоров’я. Однак склянка води перед сном стимулює роботу нирок, що може стати причиною того, що протягом перших годин сну доведеться декілька разів прокинутися.

Разом із тим, деякі напої вкрай негативно впливають на сон – від алкоголю та кави перед сном варто відмовитися.

І ще одне – варто припинити пити будь-яку рідину за одну годину до сну. Тоді його порушення протягом перших кількох годин, коли сон найглибший і організм відновлюється після напруженого дня, будуть мінімальними.

Нагадаємо, раніше ми писали, що при постійному безсонні, на яке, до речі, страждає 30% людей, підвищується ризик розвитку коронарних хвороб серця, інфарктів і інсультів.

Нагадаємо також, ми писали про армійську техніку, яка допомагає засинати за 2 хвилини. Цей трюк використовують у британській армії, щоб допомогти військовим засинати на полях битв.

Джерело: Народна Правда