У Путіна несподівано назвали нову дату анексії Криму

ЄСПЛ сьогодні проводить слухання щодо порушень Росією прав людини в окупованому Криму

У Путіна несподівано назвали нову дату анексії Криму
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Росія змінила офіційну позицію щодо дати, від якої почалася окупація  Кримського півострова. РФ в ЄСПЛ заявила, що  визнаватиме свою відповідальність за дотримання прав людини в Криму,  починаючи від 18 березня 2014 року.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє зі Страсбурга кореспондент “Європейської правди”.

Уповноважений Росії при ЄСПЛ Михаїл Галперін оголосив нову дату анексії Криму. За його словами, Росія згідна визнати свою відповідальність за дотримання прав людини в Криму, починаючи від 18 березня 2014 року.

“До 18 березня всю відповідальність за дотримання прав людини несе Україна”, – пояснив він.

Галперін, під час надання пояснень Європейському Суду з прав людини, заявив, що  з 18 березня 2014 року, за визнанням Росії, на Кримському півострові почала діяти система російських органів влади. Як і чому саме в цей день українська влада перетворилася на російську, Галперін не уточнив.

Як відомо, профільний комітет Генеральної Асамблеї ООН схвалила ініційовану Україною резолюцію «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим і Севастополі».

Нагадаємо, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп поклав відповідальність за окупацію Криму Росією на свого попередника Барака Обаму.

Джерело: Народна Правда