Лікарі розвіяли небезпечні міфи про антибіотики: що потрібно знати

Лікарі розвінчали найвідоміші міфи про антибіотики.

Лікарі розвіяли небезпечні міфи про антибіотики: що потрібно знати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Лікарі розвінчали найвідоміші міфи про антибіотики, які масово ширяться серед людей та попередили, що це ефективний засіб у боротьбі із великою кількістю захворювань, аналогів яким наразі немає.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Більшість вважає, що майже всі ліки наявні в аптеці є антибіотиками. Такі висновки є помилковими, адже антибіотики мають інший спектр дії ніж інші ліки, та їх кількість серед інших невелика.

Не всі ліки які радять вживати знайомі підходять. Навіть за однаких симптомів захворювань збудники можуть відрізнятися. Саме тому лікування має призначати лікар.

Антибіотики не можна застосовувати постійно та від всіх хвороб. Вони застосовуються виключно для боротьби з бактеріями. В інших випадках вони є недієвими та можуть нанести шкоду.

Не можна їх застосувати для профілактики. Вони дають додаткове навантаження ні всі органи та виробляють у «імунітет» до відповідного виду антибіотика.

Не модна припиняти вживати антибіотики одразу ж як тільки ваше самопочуття стало кращим. Їх слід вживати протягом курсу, який визначив лікар.

Нагадаємо, набряки ніг можуть бути ознакою низки захворювань, або з’являтися внаслідок нездорового способу життя – лікарі розповіли, як позбутися набряків.

Джерело: Народна Правда
загрузка...