Названо несподівану причину погіршення якості ґрунту

Мікропластик визнали причиною погіршення якості ґрунту.

Названо несподівану причину погіршення якості ґрунту
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Забруднення навколишнього середовища мікропластиком стало новою загрозою не лише для навколишнього середовища, а й причиною погіршення якості ґрунту.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ACS.

У результаті проведених досліджень було встановлено, що причиною погіршення якості ґрунту наразі є мікропластик, який є новою загрозою для функціонування екосистеми.

В межах проведеного експерименту, фахівці додавали до ґрунту з посівами звичайний поліетилен високої міцності та такого ж складу часточки одягу. Через місяць від початку експерименту посіви стали рости повільніше, а деякі навіть не зійшли. Дощові черв’яки при цьому, втратили 3,1% своєї ваги за місяць.

Велике занепокоєння науковців викликав стан, якій мали черв’яки, адже вони виконують дуже важливу роль у функціонуванні цієї системи.

Точного пояснення цій ситуації вчені дати не можуть, вони лише припускають, це може бути пов’язано з подразненням шлунку дощових черв’яків.

Нагадаємо, на майданчику Kickstarter збирають кошти на виробництво розумної пляшки, яку створила американська фірма Mahaton. Революційний пристрій здатний позбавлятися бактерій у воді, а також очищати сам себе.

Джерело: Народна Правда
загрузка...